top of page

IGLOO iekārta / modeļi.

Akmens skaldītājs IGLOO

Igloo akmens skaldīšanas iekārtas paredzētas dabīga akmens apstrādei (skaldīšanai) un dažādas produkcijas ražošanai - bruģis, celtniecības materiāls, apdares materiāls. Igloo iekārtas ir mazākas no STEINEX produkcijas klāsta, bet atšķiras ar ļoti augstu izturīgumu, ar universālo pielietošanu un ražīgumu. 

Igloo iekārtas ir ērtas un viegli vadāmas, kas ir svarīgi strādājot tāda saspringtā un atbildīgā jomā, kā akmens apstrāde, ilgāka laika periodā, smagājos darba apstākļos.

Katra Igloo iekārta aprīkota ar kvalitatīvu REXROTH hidrauliku, klusākas darbības, kas arbilst skaņas standartiem un darba drošībai. 

Igloo modelis ir viena no populārākajam iekārtas kas ļoti labi tiek galā ar darba uzdevumiem. 

Igloo 480 modeli pat izmanto kā primāro vai sekundāro iekārtu lielajās ražošanas līnijās. 

Igloo 480 ir īsts "darba zirgs" STEINEX ģimenē. Iekārta tiek ražota ar līdz 100-120 Tonnu skaldīšanas jaudu. Pieejami modeļi no Igloo produktu klāsta ar jaudu līdz 180 t. (Igloo 600)

Tiek piedāvāti divi veidi iekārtas vadības sistēmas: Divu pogu vadības konsole vai arī fotosensoru vadības sistēma. 

Rexroth hidrauliskai sistēmai ir nepieciešams tikai 250 lit eļļas lai nodrošinātu iekārtas darbību, pateicoties augstas kvalitātes komponentu izmantošanai. Tas nodrošina lietotājam energijas patēriņa samazinājumu un minimālo ietekmi apkārtejai videi. 

Akmens skaldītājs Igloo
Laukakmens skaldīšanas līnija
Akmens skaldītājs

Jautājums par preci.

Ziņojums nosūtīts veiksmīgi!

bottom of page