top of page

NO TILL bezāršanas tehnoloģija.

VIRKAR Dynamic sērijas tiešās sējas sējmašīna.

logo.png

VIRKAR DYNAMIC Tiešās sējas sējmašīna nodrošinās Jums ļoti augstu sējas kvalitāti un visprecīzako dziļuma kontroli vissarežģītākajos darba apstākļos. 

MĒRĶIS

VIRKAR Dynamic tehnoloģijas mērķis ir nodrošināt maksimāli labvēlīgus apstākļus sēklas dīgšanai un sakņu sistēmas attīstībai. Lai sasniegtu labāko ražu.

MODULĀRAIS DIZAINS

Modulāra uzbūve un mūsdienīgo tehnoloģiju izmantošana ļauj pielāgoties visdažādākajiem darba apstākļiem. Ar "Precision Farming" atbalstu.

IZMANTOŠANAS IZMAKSAS 

Liels tvertnes tilpums ļauj smazināt dikstāves un palielināt ražīgumu. Pārdomāta uzbūve lai samazinātu apkalpošanas izmaksas.

MANEVRĒT SPĒJA

Pateicoties stūrējošiem aizmugurējiem riteņiem sējmašīna ar lielu darba platumu ir ļoti manevrēt spējīga ar ļoti mazu apgriešanas radiusu. Piestūrēšana darbā režīmā noņem sānu slodzi no sējaparāta palielinot kalpošanas ilgumu.

TEHNOLOĢIJA

TURBO DISC - efektīvi sagriež augu atliekas, veido sēklu dobīti dziļāku par lemesi. Lemesis ar cietsakausējuma pārklājumu veido sēklu gultni vienmērīgā dziļumā pateicoties dziļuma kontroles riteņiem. Hidropneimātiska amortizācija un spiediena kontrole ļauj uzturēt vienmērīgu dziļumu pat akmeņainās augsnēs. Augu sakņu sistēma stiepjās vertikāli uz leju gar diska veidoto sienu.

SEEDING.jpg
75418263_3267852593287954_89637170359010
ok_20170308_151403.jpg

TOTAL CONTOUR - Hidropneimātiska Diska/lemeša spiediena kontroles sistēma ļauj uzturēt pastavīgu spiedienu katrām sējaparātam neatkarīģi no augsnes virsmas kontura, līdz ar to nodrošinot precīzu sējas dziļumu visā darba platumā. Akmeņainajās augsnēs Disks/lemesis kombinācija strādā gan kopā gan neatkarīgi, nodrošinot aizsardzību pret akmeņiem vienlaikus ar vienmērīgu sējas dziļumu. Šī tehnoloģija VIRKAR ļauj efektīvi strādāt dažādās augsnēs (vieglās, vidēji smagās un smagās mālainās augsnēs) un mitruma pakāpes.

Untitled.jpg
WEB_Retlla-Pedra-600x432.png

TVERTNE - Tvertnes tilpums 5300 lit standartā ļauj efektīvi izmantot darba laiku un palielināt darba ražīgumu. Tvertnes tilpumu iespējams sadalīt atkarībā no saimniecības vajadzībām. Pieējami trīs varianti tvertnes tilpuma sadalīšanai. Izmantojama MUELLER ELEKTRONIK elektroniska vadība ļauj kontrolēt līdz 4 dažādiem produktiem. Atbalsta tehnoloģiju VARIABLE SEEDING RATE produktu iestrādi pēc mainīgo normu kartēm precīzajai lauksaimniecībai.

1 product hopper_edited.jpg
2 product hopper.jpg
3 product hopper.jpg

FREE DRIVE - Stūrējoša aizmugurēja ass ar slēdzi transporta pozīcijā. Sistēma ļauj sējmašīnai būt īpaši manevrēt spējigai, viegli apgriezties lauka malās, kā arī darba režīmā kopēt vilcēja kustības virzienu, palielinot sējas precizitāti līkumos, kas arī noņem sānu slodzi no sējaparata palielinot agregata kalpošanas laiku.   

Tiešās sējas sējmašīna
ok_20170804_122125.jpg

Jautājums par preci.

Ziņojums nosūtīts veiksmīgi!

bottom of page