top of page
Zaļo lapu salātu sējmašīna

MULTI SEED 120 / 140 / 160 / 180

Zaļo lapu salātu sējmašīna
Zaļo lapu salātu sējmašīna

MULTI SEED

sējmašīna 

 

Tehnoloģija : Mehāniska sējmašīna paredzēta zaļo lapu salātu sīksēklu izsējai platās dobēs vairākas rindās. Pielieto siltumnīcas un arī atklāta laukā. Sējmašīna maksimāli pielagojama klienta vajadzībām un var tikt izmantota dažādu sēklu šķirnu sējai bez īpašam modifikācijam. Viegli pāriet no vienas sēklu šķirnes uz citu vienkārši iztukšojot sēklu tvertni tām speciāli paredzētajā kastē, bez zaudējumiem saglabājot stādamo materiālu. 

Pievēlšanas ruļļi un sēklu tvertne izgatavoti no nerūsējoša tērauda. Ruļļiem ir hidrauliska piedziņa. Ruļļi ir aprīkoti ar tīrīšanas plāksnēm. Izsējas elementi ir neatkarīgi un var tikt noregulēti atbilstoši stadīšanas shēmas. Minimālais starprindu attālums 4 cm. Sēklu tvertne aprīkota ar vibrācijas iekārtu lai nodrošināt vienmērīgu sēklu padošanu un vienmerīgu izsēju.

Priekšrocības 

Multifunkcionalitāte, viegli un ātri uzstādījumi, zaudējumu samazināšana, efektivitāte un maksimālais darba ātrums līdz pat 10km/st.

Komplektācija : Montējams uz traktora trīs punktu uzkares. Pieejami darba platumi : 120, 140, 160 un 180 cm. Katram darba platumam atbilst maksimālais rindiņu skaits 20, 23, 26 un 29 rindiņas.

Agritrade R SIA
Zaļo lapu salātu sējmašīna
Zaļo lapu salātu sējmašīna

Jautājums par preci.

Ziņojums nosūtīts veiksmīgi!

bottom of page