top of page

GUTTLER tehnika - Vācu tehnoloģijas un kvalitāte. Guttler tehnikas pamatā ir patentēts Prizmas tipa veltnis Prismenwalze®

Speciāla prizmas forma un konstrukcija augsnes veltņa GUTTLER ļauj iegūt speciālo augsnes struktūru, kur sēklas gultnes dziļumā augsne ir vairāk sadrupināta un noblīvēta, kas ļauj efektīvi noturēt mitrumu un veido vislabākus apstākļus sēklam ieaugties, bet virskārtā paliek lielāki augsnes gabaliņi ar labāko gaisa un siltuma piekļūvi.

PNEUSEJ Slovākijas pneimātisko sējmašīnu ražotājs ar bagātu pieredzi lauksaimniecībā, koncentrējās uz augstas kvalitātes sējmašīnu ražošanu, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas un modernas komplektējošas daļas. Atbilstība lauksaimnieku vajadzībām ir kļuvusi par galveno prioritāti, Plašs sējmašīnu piedāvājums gan mazām gan lielām saimniecībām. Pneusej vēsture sākas 1976. gadā kad dibināts lauksaimniecības kooperatīvs Hlohovec. 1987. gadā uzsāk PNEUSEJ sējmašīnu ražošanu balstoties uz graudaudzētāju pieredzi. Līdz pat šodienai uzņēmums nodarbojas ar graudaudzēšanu, pilnveidojot savas sējmašīnas balstoties uz pieredzi un mūsdienīgām tehnoloģiskām tendencēm.

BONNEL ir Franču ģimenes uzņēmums kas nodarbojas ar lauksaimniecības tehnikas ražošanu jau 142 gadi. Produktu līnija ietver maiņversējarklus ar mehānisko un hidropneimātisko aizsardzību un korpusu skaitu no 4 līdz 11. Kā arī cita efektīva augsnes apstrādes tehnika : frontālie agregāti, kompaktori, kultivatori un disku ecēšas.

STEINEX SRL (Itālija) ir pasaules līderis dabīga akmens un betona skaldīšanas iekārtu ražotājs. 

Specializēto akmens pārstrādes iekārtu  un pilno tehnologisko līniju ražotājs.

Iespēja nokomplektēt ražotnes līniju precīzi atbilstoši klienta vajadībām saskaņā ar ieplanoto gala produkcijas ražošanu. 

HAK NL ir Nīderlandes ražošanas uzņēmums ar bagāto pieredzi starp rindas apstrādes tehnikas ražošanā. Īpaši biologiskajām saimniecībam starp rindas apstrāde nezāļu apkarošanai ir ļoti darbietilpīgs process. 

HAK NL ir pamat produktu līnija ar vairākiem modeļiem priekš konkrētiem uzdevumiem. Ir iespēja izveidot vai pielagot agregātus ļoti dažādam stadīšanas shēmam un kultūraugiem...

Ļoti daudz cilvēku nenovērtē laistīšanas izmantošanas nozīmīgumu. Lauksaimniecībā tā ir ražas palielināšana līdz pat 50%. Sporta laukumu, parku vai zāliena uzturēšanā tā nozīme ieguldījumu vērtību saglabāšana.

ORMA Srl ir Itāļu ražošanas uzņēmums ar produktu līniju visdažādākam vajadzībam : sākot no privātmāju pagalma laistīšanas līdz profesionālas lauksaimniecības laistāmam iekārtam...

​ORTOMEC ir Itāļu ražotājs ar bagāto pieredzi zaļo lapu salātu audzēšanas tehnikas ražošanā. Piedāvājumā ir pilna profesionāla tehnologiska līnija no sējmašīnas līdz novākšanas kombainiem. Tehnika paredzēta darbām gan slēgtās platībās (siltumnīcās) gan atklātā laukā.  

Lai pareizas sēšanas rezultātā iegūtu labāko ražu un sasniegtu maksimālo efektivitāti, Terradonis® piedāvā plašāko izvēli, augstākās kvalitātes sējmašīnās, kurām tehnoloģiski nav analogu. Apvienojot zemas izmaksas ar ļoti augstu izsējas precizitāti, Terradonis® sējmašīnas ir augsti novērtētas visa pasaulē un ar savu praktiskumu pierādījušas sevi : dārzeņu audzēšanā, dārza dizainā un īpaši bioloģiskajā lauksaimniecībā.

Please reload

bottom of page