top of page

INNOMADE

innomade.jpg

Pasīvais smalcinātājs INNOMADE

Jaunajām Eidam Landtechnik GmbH (Vācija) naža veltnim raksturīgs ne tikai liels darba platums, bet arī ļoti laba zemes kontura kopēšanas spēja un liela griešanas jauda.

Pēc rapša vai kukurūzas ražas novākšanas zemnieki arvien vairāk pāriet uz pasīvo smalcināšanu, nevis rugāju mulčēšanu. Nažu veltņi nodrošina lielāku darba platumu un mazāku degvielas patēriņu.

 

"Mašīnas izmantošana ļāva sasniegt ļoti labus rezultātus gan apstrādājot rapša rugājus, gan ziedu strēmeles," stāstīja zemnieki kas izmēģināja iekārtu. Nažu veltnis spēja pārliecināti sasmalcināt garšķiedras kaņepju stiebrus bezaršanas zonā," par pirmajiem testiem 2020. gada vasarā stāsta rīkotājdirektors Hendriks Eidams un norāda uz jaunās attīstības turpmākajām iespējām kukurūzas rugāju apstrādē rudenī.

Naža veltnis, kas izstrādāts un ražots Vācijā ar Eidam zīmolu innoMADE. Lauksaimniecības inženierzinātņu speciālisti piedāvā ierīci ar darba platumu no trīs līdz sešiem metriem uzstādīšanai traktoram aizmugurē un/vai priekšpusē.

Dubulta amortizācijas sistēma starp rāmi un asmeņu bloku ar spirālveida lāpstiņām nodrošina, ka veltnis darbojas klusi un vienmērīgi. “Ar to var viegli un efektīvi samazināt sitienus un augsnes nelīdzenumus. Lauka testi ir parādījuši, ka ierīce optimāli pielāgo savu darbības režīmu augsnes virsmas apstākļiem un sasniedz maksimālu ražīgumu, braucot ar ātrumu 20-25 km/h, līdz ar to ievērojami samazinot degvielas patēriņu." uzsver Hendriks Eidams, kurš vada ģimenes uzņēmumu ar 75 darbiniekiem kopā ar brāli Torstens Eidams.

innomade veltnis.jpg

Jautājums par preci.

Jūsu ziņojums ir nosūtīts, Paldies !

home_innomadie (1).png
bottom of page