top of page
dsc_0236.jpg

Green Master

 

Zalāju platību apsaimniekošanas kompleks. Zalāja sējmašīna.

 

Tehnoloģija: GUTTLER Izstrādāts un patentēts prizmas tipa

veltnis 45cm Prismenwalze®. Unikāla pašattīrīšanas sisēma.

Priekšrocības: Multifunkcionāla izmantošana. Agregāta sastāvdaļas var lietot kā neatkarīgus agregātus. Šļūce nolīdzina augsnes virskārtu, kurmju rakumus.

12 mm biezās ecēšas iztīra velēnu un efektīvi sagatavo sēklas gultni.

Prizmas tipa veltnis nodrošina izsēktajām sēklam tiešo kontaktu ar augsni, vienmērīgā dziļumā. Paaugstina uzdīgšanas intensitāti. Palielina zalāja ražīgumu līdz pat 15-20 %.

Standarta komplektācija : Ecēšu bloks ar trīspunktu uzkari (virsmas nolīdzināšanas plāksne, divas rindas ecēsas ar centralizēto agresivitātes regulēšanu un drošību pret zaru nozaudēšanu. Veltņu bloks ar trīs punktu uzkari, Matador vai Mediana veltņi, Sējmašīna ESP5 (12V)

Papildus aprīkojums: Pieejama plaša papildus aprīkojuma izvēle.

Zalāja sējmašīna Green Master 300
Zalāja sējmašīna Green Master 300
Zalāja sējmašīna Green Master 300
Zalāja sējmašīna Green Master 300

GREEN MASTER 300 - ir vienīgais kas spēj paveikt tik daudz vienā gājienā.

Šis unikālais ganību kopšanas kompleks paliek vēl jaudīgāks, tagad pieējams ar augsnes areatoru. Izmantojot aeratoru AerMaster iespējams paveikt vēl vairāk darbu vienā gājienā, kā arī pēc vajadzības izmantot kompleksa sastāvdaļas kā neatkarīgus agregātus.

Patentēta GenTill II aeratora sistēma. Regulējams gan darba dziļums gan agresivitātes leņķis. Pat izmantojot neatkarīgi, bez papildus atsvariem naži iegriežas augsnē uz pilnu dziļumu. 

dsc_0243.jpg
dsc_0154.jpg

GREEN MASTER 300 - tagad vēl precīzāks.

Precīzas sējas tehnoloģija būs pieējama arī GUTTLER GREEN MASTER iekārtā. Jaunums tika prezentēts lielākajā lauksaimniecības tehnikas izstādē AGRITECHNIKA 2019 Hanoverē. Green Master 300 iekārta var tikt aprīkota ar krāsu atpazīšanas sensoru/kameru kas padod signālu sējaparātam, līdz ar to sēklu padeve tiek aktivizēta tikai tajās vietās kur nepieciešams, samazinot izdevumus stādmateriālam. 

20191111_124001-de32105b96c10dd8.jpg
20191113_153657.jpg

Tehniska specifikācija GREEN MASTER

Jautājums par preci.

Ziņojums nosūtīts veiksmīgi!

bottom of page